f
facebook
instagram
youtube
linkedin
0 532 165 96 36
ERZURUM

Erzurum’da ev taşıma işlerinde, yılların tecrübesinin getirdiği profesyonellikle taşınma işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyat hizmetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en kısa sürede vermeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle her geçen gün daha uzman bir hizmet ile yolumuza devam ediyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sizlere ilk aşamada ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

Evinizi taşıtmaya karar verdiğinizde ekspertizimiz eşyalarınızın durumunu değerlendirerek, taşıma öncesi paketleme işlerindeki önem sırasını ekiplerimize bildiriyor. Bu yöntem ile daha kolay ve daha hızlı bir paketleme ve eşya taşımanın yolu çizilmiş oluyor.

Ekibimiz belirtilen eşyaları bölümlere ayırarak, her bir eşyayı özel olarak ambalajlıyor ve taşıma esnasında meydana gelebilecek hasarların önüne geçmek için aracımıza güvenli ve düzenli bir şekilde yerleştiriyor.İstenilen yere eşya taşınması gerçekleşmeden önce taşıma sigortamız yapılmış oluyor ve bu sigorta ile eşyalarınızın olası bir kaza vs. durumlarında emniyeti maddi olarak da sağlanmış oluyor.

ERZURUM

ERZURUM | İzmir Öztürk Nakliyat 0 532 165 96 36
Web Tasarım İzmir © 2015